Головна » 2018 » Квітень » 25
Просмотров: 448 | Добавил: svetlana_chastuhina | Дата: 25.04.2018 | Комментарии (0)

20-21 квітня в Запоріжжі проходив Кубок Федерації з легкої атлетики Запорізької області, в змаганні брало участь 250 спортсменів з усієї Запорізької області. Команду м. Енергодар представляло 10 спортсменів - вихованці центру туризму, краєзнавства та спорту, керівників гуртків - Борисенко Віталія Вікторовича та Борисенко Ольги Іванівни ).

Всього енергодарці зайняли 12 призових місць: Вероніка Бизова - 1 місце в штовханні ядра, 2 місце в бігу на 100 м, 2 місце в бігу на 200 м; Котляр Семен - 1 місце у стрибках в довжину, 1 місце в штовханні яд ... Читати далі »

17-19 квітня на території о. Хортиця (м. Запоріжжя) відбувся ХІV Чемпіонат Запорізької області з техніки пішохідного туризму серед учнівської та студентської молоді. м. Енергодар представила збірна команда молодшої вікової групи ЕЦТКС (керівник Кулєпов Є.О.). У програму змагань входили дистанції: "Смуга перешкод" - особиста, "Крос-похід" - командна. У дистанції "Смуга перешкод" учасники посіли V Місце, у дистанції "Крос-похід" - ІІІ місце. Як зазначили керівники, зі всіх відвіданих дітьми змагань, цей чемпіонат був - найскладнішим, а тому команда проявила себе якнайкраще! Ми вітаємо дітей та керівників з досягнутими результатами та бажаємо гарного настрою та нових перемог!