Головна » 2013 » Жовтень » 23 » 70-річчя звільнення м. Запоріжжя
09:36
70-річчя звільнення м. Запоріжжя
                   Краєзнавча експедиція на о. Хортиця
             13 жовтня теплого сонячного дня група вихованців гуртка «Юні етнографи» (керівник Конкіна С.М.), відвідали м. Запоріжжя район партизанської балки біля славетного запорізького дуба, з метою перегляду військово-історичної реконструкції бойових дій. 
              Ця реконструкція була приурочений до 70-річної дати звільнення м. Запоріжжя від німецько-фашистських загарбників. Вихованці зацікавилися історією часів війни. Перед початком військових дій гуртківці із захопленням розглядали бойову техніку та військове спорядження. Біля ста тисяч мешканців Запоріжжя та гостей міста спостерігала за ходом реконструкції війни, та з нетерпінням чекали на перемогу. Вихованці власними очима побачили героїзм солдат у боротьбі проти загарбників, ознайомились з трагічною сторінкою історії радянського народу в роки Великої Вітчизняної війни.
              Мета експедиції була розрахована на вивчення уроків минулого, вшанування пам'яті людей, що загинули в роки війни. Незважаючи на те, що минуло стільки часу, коли люди живуть без війни, пам'ять про ті жахливі часи не вмирає. Неможна допустити, щоб війна повторилась, адже більше 20 мільйонів людей заплатили своїм життям
за наше мирне небо, яскраве сонце, тишу й спокій.
 
 
 
 
 
 
 
 
Перегляд бойової техніки
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Розгляд військового спорядження
 
 
 
 
Переглядів: 335 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0