Головна » 2015 » Вересень » 25 » День Миру
09:40
День Миру

          21 вересня весь світ відзначає Міжнародний День Миру. Понад 30 років назад Генеральна Асамблея ООН своєю резолюцією встановила, що саме у вересні весь світ відзначає цей день, як день глобального припинення вогню і відмови від насильства.

          Кожен Скаут – посланець Миру. Миру, який починається з людини. Миру в розумінні гармонії з собою. Миру як символу граних відносин з оточуючими людьми та світом. Миру як часу без війни. Понад 40 мільйонів Скаутів в усьому світі сьогодні є Посланцями Миру та несуть в цей світ добро, щодня роблячи добрі справи. Для нашої держави сьогодні вкрай важливим є питання миру. І він повинен починатися з нас. Адже ми – майбутнє України. І від того, якими ми є залежить, якою буде наша держава.

        Тому в Міжнародний День Миру вихованці гуртка «Скаутинг і краєзнавство» (керівник Ленінець Г.В.) виготовляли Голубів Миру, щоб всі побачили і почули –  діти Енергодару, як і скаути всього світу, вболівають за мир  у нашій державі та розуміють, що він починається з кожного з нас!

     Виготовлених голубів вихованці ЕЦТКС передали першокласникам ЕЗОШ №2.

                

Переглядів: 268 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0