Головна » 2016 » Жовтень » 5 » День похилого віку
14:50
День похилого віку

     Вихованці ЕЦТКС провели акцію «Добром забуте серце обігрійте» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку.  

    Похилий вік людини зовсім не означає, що це кінець життєвого шляху.  Навпаки, в такому віці все ще може тільки починатися. Іноді літня людина здатна зробити більше, ніж молода. І говориться зовсім не про енергію, рухливість та силу, а терпіння, досвід, мудрість, толерантність, знання, уміння, чіткість поставлених завдань та їх досягнень. Тому, якщо правильно у похилому віці розставити пріоритети, то можна почати друге, ще краще життя. І зробити те, що не встиг замолоду…

Завжди вражали люди, яким за 70, але вони активно та енергійно продовжують свій рух по життю. Інакше кажучи, є спраглими і натхненними до праці. 

Саме таким є Авілов Анатолій Павлович, давній друг та підопічний ЕЦТКС. Він також має статус «дитина війни». Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Скидати з рахунків людину, яка досягла певного солідного віку абсолютно нелюдяно. Тому вихованці гуртка «Природниче краєзнавство»( керівник Ленінець Г.В.) відвідали Анатолія Павловича, привітали з святом, запропонували свою допомогу у вирішенні побутових проблем, а також за чашкою чаю послухали розповідь про його дитинство та юність, які пройшли у важкі повоєнні роки.

Переглядів: 208 | Додав: ctks | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0