Головна » 2016 » Грудень » 28 » Краєзнавча експедиція до м. Київ
11:07
Краєзнавча експедиція до м. Київ

     Протягом цього року в Енергодарському центрі туризму, краєзнавства та спорту було багато цікавих заходів, зльотів, походів, змагань, експедицій. Вихованці туристсько-краєзнавчого відділу приймали в них найактивнішу участь. А на передодні Нового року їм ще пощастило відвідати столицю нашої держави – місто Київ.

В ході триденної експедиції наші вихованці відвідали резиденцію Святого Миколая у історико - архітектурному музеї «Пирогово», згадали про страшні події 1932-33 років в Національному музеї «Меморіал жертв Голодомору», вшанували воїнів, що загинули на фронтах Другої світової війни у Парку Вічної слави.  Про подвиг наших співвітчизників нам нагадав Вічний вогонь, оточений бронзовим вінком з дубового листя. В Національному музеї історії Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років перед нами розкрилася вся історія Другої світової війни, історія перемоги нашого народу в боротьбі з німецько-фашистськими загарбниками, було показано всю жорстокість, з якою винищувався український народ. З цікавістю розглядали ми фото, документи та інші музейні реліквії, розміщені в 16 залах загальною площею 5 тис. кв. метрів, що налічують понад 15 тисяч музейних експонатів. Важко передати епоху того часу і все, через що пройшли люди …

А ще Київ немислимий без Хрещатика та Майдану Незалежності – головної вулиці та площі міста. На вулиці Героїв Небесної Сотні ми схилили низько голови перед пам’яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний, цивілізований час ХХІ століття.

Дорослих вихованців Енергодарського ЦТКС (майбутніх абітурієнтів) чекала цікава екскурсія до навчальних кабінетів та лабораторій Національного університету харчових технологій, а малеча відвідала Музей води, Михайлівський собор та побувала на головній ялинці країни.

 Ця подорож залишила приємний, незабутній слід у наших серцях, подарувала тільки яскраві враження та позитивні емоції. 

          

Переглядів: 198 | Додав: ctks | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0