Головна » 2011 » Червень » 9 » Кримський похід
14:47
Кримський похід

Багатоденний похід І категорії складності по Гірському Криму

 Крим дуже мальовничий куточок, в ньому багато оригінальних пам’ятників природи. Химерні контури гір, порослі лісом глибокі ущелини,  таємничі прогалини печер – все це на власні очі побачила група вихованців Центру  туризму, краєзнавства та спорту у кількості 10 вихованців. Вони  пройшли похід І категорії складності з досвідченими керівниками гуртків «Пішохідного та спортивного туризму»: Каревим Олександром Миколайовичем та Фесенко Галиною Анатоліївною. У поході діти  та керівники Центру туризму, краєзнавства та спорту були з 31 травня по 09 червня 2011 року. Маршрут у повному обсязі склав 133 кілометри, пролягав від перевалу Ангарський до селища Новій Світ.

Зачаровані мальовничими пейзажами Кримських гір, із масою позитивних емоцій, вихованці розповіли, що побачили дивовижну верхівку гори Еклізі-Бурун, висотою 1527 метрів над рівнем моря. Пройшовши ущелину Хапхал, підійшли до водоспаду Джур-Джур, милуючись його красою, адже він найповноводніший водоспад (його висота  складає 16 метрів).

Звичайно були і труднощі: знаходячись в ущелині Хап-Хал туристи потрапили під дощ, були налякані сильною грозою, в наметах стояла вода, весь одяг та спальні мішки стали вологими. Але коли діти постійно відпрацьовують теоретичні та практичні зайняття, то для них екстремальні ситуації не завада. Дощ йшов з 4 до 7 години ранку, тому просушивши одяг, група пішла далі гірськими тропами. Діти також відвідали джерело святого Олексія, попили святої води, набравшись наснаги та сил. Проходячи через туристську стоянку Нижній Кок-Асан їм пощастило побачити святкування 70-річниці Партизанського Руху в Криму. Туристську групу із Енергодара також дуже захопили безкрайні простори Карабі-Яйли та неповторні бухти Нового Світу.

      Надовго залишиться у пам’яті вихованців цей чудовий літний похід.
Переглядів: 526 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 2
avatar
2
v biggrin smile
avatar
1
biggrin