Головна » 2017 » Грудень » 4 » Літературно-музичний вечір «Є така країна Україна»
12:03
Літературно-музичний вечір «Є така країна Україна»

27 листопада в ЕЦТКС в теплому дружньому колі пройшов літературно-музичний вечір «Є така країна Україна». Цей літературно-просвітницький захід підготували керівники гуртків та наші юні вихованці. Дуже приємно, що батьки не залишилися байдужими та завітали насолодитися виступами своїх дітей.

Вечір розпочався з цікавого відеоролика про нашу Україну, в якому були висвітлені найкрасивіші та найцікавіші місця, споруди, історичні пам’ятки та природні об’єкти нашої держави, що підкреслюють її велич та красу!

Вихованці читали вірші про любов до нашої неньки - України, про народні символи, про славний український народ. Лунали пісні у виконанні вихованців гуртків « Природа рідного краю» (керівник Частухіна С. Д.) та «Природа і творчість» (керівник Силіна О.І.). Їм підспівували всі гості нашого заходу! Юнаки та дівчата з гуртка «Основи цитології» (керівник Ясінська Н.В.), своїм виконанням пісні «Ніч яка місячна», змогли розчулити всіх присутніх! Дуже зворушливо заспівала для нас психолог Сежченко Інна Миколаївна!

Дівчатка з гуртка «Юні друзі природи» (керівник Кузєванова О.І.), потішили глядачів гарним танцем з рушниками. Маленькі, гарні, усмішливі україночки змусили пританцьовувати всіх гостей вечора!

Вихованці показали свою обізнаність про державні та народні символи Україні, давали вірні відповіді на запитання вікторини, продемонстрували не тільки свої знання та кругозір, а й творчі здібності та артистизм!

Вечір відбувся, залишивши приємні відчуття та гарний настрій!

 

 

      

Переглядів: 136 | Додав: svetlana_chastuhina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0