Головна » 2017 » Лютий » 28 » Методичне об'єднання фізкультурно-спортивного відділу
15:38
Методичне об'єднання фізкультурно-спортивного відділу

27 лютого 2017 року в Енергодарському центрі туризму краєзнавства та спорту пройшло методичне об'єднання фізкультурно-спортивного відділу. На засіданні були присутні керівники гуртків, завідувач, методист фізкультурного відділу, а також практичний психолог, завідувач методичного відділу і директор ЕЦТКС. Розглядали такі питання:

  1. Психологічний практикум для педагогів фізкультурно-спортивного напрямку: «Проблеми розвитку навчальної мотивації та її подолання» (Сежченко І.М., практичний психолог).
  2. Практична робота щодо укладання авторських та адаптованих програм гуртків (Частухіна С.Д., завідувач методичного відділу).
  3. Ознайомлення з планом проходження курсової підготовки педагогічних працівників закладу та атестацією у 2017 році. (Горбатенко Ю.В., методист відділу).
  4. Творчий звіт керівника гуртків «Легка атлетика». «Фактор розвитку активної діяльності особистості юних легкоатлетів» (Борисенко О.І., керівник гуртків «Легка атлетика»).
  5. Різне: (Уракова О.М., завідувач фізкультурно-спортивного відділу, Ясінська Н.В., директор ЕЦТКС)
  • Обговорення суддівства керівників фізкультурноспортивного відділу у спортивному заході «Олімпійське лелеченя».
  • Обговорення попередньої мережі фізкультурноспортивного відділу на 2017-2018н.р. та подання на розгляд заступнику директора з НВР.

 

Переглядів: 112 | Додав: svetlana_chastuhina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0