Головна » 2017 » Березень » 2 » Методичнє об’єднання еколого - натуралістичного напрямку
00:02
Методичнє об’єднання еколого - натуралістичного напрямку

В останній чудовий зимовий день 28 лютого 2017 року відбулося засідання методичного об’єднання (МО) еколого- натуралістичного напрямку.

Основними завданнями екологічного виховання в центрі є нагромадження у дітей екологічних знань, виховання любові до природи, прагнення берегти і примножувати її багатства та формування вмінь і навичок природоохоронної діяльності.

На засіданні методичного об’єднання розглядали такі питання:

1. Планування участі керівників гуртків в обласних та міських еколого-натуралістичних заходах на 2017 рік. Розгляд положень еколого-натуралістичних конкурсів. (Завідувач відділу - Кузєванова О.І.).

2. Практична робота «Методичні рекомендації щодо укладання авторських та адаптованих програм гуртків». (Завідувач методичного відділу - Частухіна С.Д.).

3. Круглий стіл «Обмін досвідом керівників гуртків щодо використання методів залучення вихованців до участі в еколого – натуралістичних заходах». (Завідувач відділу - Кузєванова О.І.).

4. Ознайомлення з планом проходження курсової перепідготовки, та атестацією в 2016 -2017 н.р. (Методист - Конкіна С.М.).

Дуже цікаво у рамках МО було проведено засідання круглого столу з теми: «Обмін досвіду керівників гуртків щодо використання методів залучення вихованців до участі в еколого- натуралістичних заходах». Керівники гуртків на теплій хвилі взаєморозуміння ділилися своїм досвідом методиками, майстерністю, котрі застосовують під час проведення занять для залучення вихованців до участі в еколого – натуралістичних заходах.

Спільним для усіх педагогів є проведення занять різних типів, в тому числі і нетрадиційних. Педагоги вміло передають знання, формують уміння і навички, виховують своїх вихованців добрими, самостійними, працьовитими дітьми.

 

Переглядів: 177 | Додав: svetlana_chastuhina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0