Головна » 2015 » Грудень » 14 » «Мій рідний край»
10:48
«Мій рідний край»

               Вихованці Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту , що є членами Запорізької обласної дитячої громадської організації «Скаути Запорожжя» стали переможцями в обласній конференції - захисті звітів про туристсько-краєзнавчу експедицію «Мій рідний край», яка є підсумковим заходом обласного туру Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування.

             Конференція-звіт проводиться в рамках руху учнівської молоді України за збереження і примноження традицій, звичаїв, обрядів народу «Моя земля – земля моїх батьків» та Міжгалузевої програми «Пізнай свою країну.

Головною метою конкурсу є залучення учнівської молоді до активної краєзнавчої та пошуково-дослідницької роботи з вивчення історико-культурної спадщини українського народу та природного різноманіття рідного краю.

Учасниками Конференції було представлено 10 звітів про експедиції, проведені протягом 2014/2015 навчального року, під час яких були здійснені різні види спортивних походів ( пішохідний, водний та спелеологічний).

Тема доповіді, що представили на розгляд журі вихованці ЕЦТКС «Похід в Карпати неіснуючим кордоном». В минулому році, мандруючи по хребту Чорногора, учасники експедиції зустрічали залишки захисних оборонних споруд, знаходили гільзи патронів. Вони зрозуміли, що тут за часів воєнних конфліктів вздовж старого державного кордону існувала військова-оборонна система. Виникла ідея пройти межами старого польсько- чеського кордону та ознайомитись і частково дослідити лінії оборони часів І та ІІ Світової війни. Об’єктом краєзнавчих досліджень було опрацювання фактів про залишки кам’яних укріплень часів Першої світової війни в Центральних Горганах, старого польсько-чеського кордону, знайомство з історією виникнення назви перевал Легіонів.

Тож, вихованці ЕЦТКС не тільки побували у пішохідному поході ІІІ ступеня складності та провели краєзнавчі дослідження в Карпатах, а й достойно представили звіт на обласній конференції.

Вітаємо

Кузєванову  Анастасію

Кузовова  Дмитра

Кідуна Романа

та їх керівника Ленінця Григорія Володимировича

із заслуженою перемогою!

Переглядів: 242 | Додав: ctks | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0