Міські змагання з легкої атлетики - 25 Травня 2011 - Персональный сайт

 



                                                Головна | Мій профіль | Вихід


                 
                      
                                                                   Четвер, 08.12.2016

                                            Ви увійшли як Гість      


Меню сайту
Корисна інформація
Наше опитування
Гурток з яким напрямком ти хотів би відвідувати?
Всього відповідей: 6
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

 
Головна » 2011 » Травень » 25 » Міські змагання з легкої атлетики
15:30
Міські змагання з легкої атлетики
 
Традиційно на прікінці квітня в м.Енергогдар проводяться змагання з легкої атлетики. 29 квітня на стадіоні "Старт" відбулися змагання, на яких прийняли участь 6 команд від міських навчальних закладів. Усього 90 учнів. Також взяли участь вихованці спортивного класу ЕЗОШ №7, де показали гарні результати.
      Програма змагань для юнаків 100 м, 800 м, естафета 100х4, стрибки у довжину. А для дівчат:    100 м, 400 м, естафета 100х4, стрибки у довжину.
     
 
 
Призові місця розташувалися таким чином:
Імісце- ЕНВК№5
ІІ місце - ЕЗОШ№2
ІІІ місце -ЕНВК№1

Переможці і призери змагань з легкої атлетики

в індивідуальних видах програми

- біг 100 м (дівчата)

І місце          Лютова Тетяна – учениця ЕЗОШ №2, вихованка ЦТКС (рез.13.16)

ІІ місце         Шевченко Карина – учениця ЕНВК №5, вихованка ЦТКС(рез14.10);
ІІІ місце –       Петік Таїсія - учениця ЕЗОШ №7, вихованка ЦТКС (рез.14.67);  

- біг  100м ( юнаки)

І місце         Марченко Станіслав –учень ЕНВК №5, вихованець ЦТКС (рез.11.37);

ІІ місце       Щербина Олександр – учень ЕНВК №5, вихованець ЦТКС (рез.11.39);
ІІІ місце      Ураков Дмитро – учень ЕНВК №5, вихованець ЦТКС (рез.12.03);

 - біг 400м (дівчата)

І місце           Лютова Тетяна – учениця  ЕЗОШ №2, вихованка ЦТКС(рез.1.01.47)

ІІ місце          Шевченко Карина – учениця  ЕНВК №5, вихованка ЦТКС (рез.1.09.36);
ІІІ місце         Лук’янова Людмила  – учениця  ЕЗОШ №2, вихованка ЦТКС(рез.1.16.28)             

- 800м( юнаки)

І місце                     Ураков Дмитро -  учень ЕНВК №5, вихованець ЦТКС  (рез.2.11.04);

ІІ місце                    Вартанян  Акоп -  учень ЕЗОШ №2 (рез.2.12.42);
ІІІ місце                   Марченко Станіслав  - учень ЕНВК №5, вихованець ЦТКС (рез.2.14.52).

- Стрибки у довжину (дівчата):

І місце                      Анохіна  Юлія  – учениця ЕНВК №5 (рез.4.25);

ІІ місце                     Танчилова Анастасія – учениця ЕНВК №1 (рез.4.15);
ІІІ місце                    Марчук Анастасія - учениця ЕЗОШ №2, вихованка ЦТКС (рез.4.15).

-     Стрибки у довжину (юнаки):

І місце           -            Щербина Олександр – учень ЕНВК №5, вихованець ЦТКС (рез.6.15);

ІІ місце          -            Тимошенко Євген – учень ЕБГ «Гармонія», вихованець ЦТКС (рез.5.83);
ІІІ місце         -            Петров  Денис  – учень ЕБГ «Гармонія» (рез.5.80).

 - Естафета ( дівчата):

І місце                    команда ЕЗОШ №2 (59.13);

ІІ місце                   команда ЕНВК №5 (59.26);
ІІІ місце                  команда ЕБГ «Гармонія» (1.01.78).     

 - Естафета  (юнаки):

І місце                    команда ЕНВК №5 (49.34);

ІІ місце                   команда ЕНВК №1 (51.16);
ІІІ місце                  команда ЕБГ «Гармонія» (51.18).



Ураков Дмитро, учень ЕНВК №5






Нагородження переможців
 



Переглядів: 453 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 1
1  
respect v biggrin

Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2016
Календар
«  Травень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Джерело творчості
>
Архів записів
Друзі сайту
ЕНВК №5
ЕНВК №1
ЕЗОШ №2
ЕБГ"Гармонія"
ЕЗОШ №6
ЕЗОШ №4
ЕЗОШ №7
ЗОЦТКУМ
ЕНМЦ
ЕМЦСССДМ
ЕБЛ
ЦДЮТ
Корисні посилання
ЕНМЦ"
Користні посилання
Пошук
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz