Головна » 2015 » Вересень » 28 » Міський етап обласного екомарафону «Довкілля-2015»
09:13
Міський етап обласного екомарафону «Довкілля-2015»

    22 вересня  проведено міський конкурс описово-ілюстративних матеріалів обласного екомарафону «Довкілля-2015». Журі оцінювало практичну екологічну діяльність навчальних закладів, екологічні знання.

   Міський етап екомарафону присвячений Міжнародному Дню Довкілля та Міжнародному Дню Землі. Керівники ДНЗ, ЗНЗ, ПНЗ надали описово- ілюстративні матеріали щодо участі в обласних етапах Всеукраїнських еколого- натуралістичних акціях. Ініціатором залучення учнівської молоді до екологічних зелених суботників та Всеукраїнських еколого-натуралістичних акцій є Міністерство освіти і науки України, Міністерство екології та природних ресурсів України, національний еколого-натуралістичний центр.

   Мета екомарафону «Довкілля» - масове залучення  учнівської молоді до конкретних справ по упорядкуванню, озелененню та охороні навколишнього середовища. Завдання екомарафону це догляд, упорядкування і облаштування природних угрупувань та озеленення, проведення масових заходів з екологічної просвіти, проведення моніторонгових досліджень та екологічних експедицій до природних угрупувань, упорядкування та облаштування екостежин та навчальних заповідників.  Програма екомарафону включає зелені суботники, масові заходи, висадку квітів та дерев, проведення екскурсій, експедицій, екостежин, участь в обласних та Всеукраїнських акціях.

     Кращі матеріали будуть надіслані до м. Запоріжжя до комунального закладу «Запорізький центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради.

Учасникам  екомарафону бажаємо успіхів!!!                                 

Переглядів: 274 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0