Головна » 2017 » Листопад » 23 » Обласна конференція-захист звітів про туристський спортивний похід
16:07
Обласна конференція-захист звітів про туристський спортивний похід

18-19 листопада 2017 року в приміщенні туристичної бази «Дніпрянка» КЗ «Центр туризму» ЗОР відбулася обласна конференція-захист звітів про туристський спортивний похід. У роботі конференції взяли участь вихованці гуртків з усієї області, і вихованці нашого центру не стали винятком.

На конференції були представлені 31 звіт з різних видів туризму: пішохідного, гірського, велосипедного, водного, спелеологічного, які були здійснені у період 2016-2017 навчального року. Географія походів не обмежилась територією України, були походи по Кавказу, північному Уралу та ін.

Від нашого центру поїхали вихованці гуртків «Пішохідний туризм» керівник Карев О.М. зі звітом 3 ступеня складності по Тернопільській області, «Пішохідний туризм» керівник Попротський С.М., зі звітом 3 ступеня складності по Миколаївський та Херсонській області (Кінбургська коса) та вихованці гуртка «Пішохідний туризм» керівника Мильнікової Н.В. зі звітом 2 ступеня складності по Самарському лісу (Дніпропетровська область).

Конференція пройшла для наших вихованців успішно, вони добре зуміли захистити свої походи, не дивлячись на велику конкуренцію, зайняли призові місця і були нагороджені грамотами обласного центру туризму.

Серед 9 звітів походів 3 ступені складності наші вихованці посіли:

2 місце – «Пішохідний туризм» кер. Карев О.М.

3 місце – «Пішохідний туризм» кер. Попротський С.М

Серед 11 звітів походів 2 ступеня складності наші вихованці посіли

2 місце – «Пішохідний туризм» кер. Мильнікова Н.В..

Бажаємо нашим вихованцям і їх керівникам проходження нових цікавих маршрутів та покорення нових вершин у майбутньому.

   

Переглядів: 161 | Додав: svetlana_chastuhina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0