Головна » 2014 » Лютий » 11 » Обласний турнір «Олександрівські таємниці»
18:22
Обласний турнір «Олександрівські таємниці»

       09 лютого 2014 року в Запоріжжі відбувся  обласний турнір для обдарованої молоді «Олександрівські таємниці», який був присвячений 75-річчю утворення Запорізької області.

Турнір організований Комунальним Закладом «Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді» спільно з благодійним фондом «Олександрівський». Турнір проводився в рамках руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків» та Всеукраїнської експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна».

            Перший етап був заочний, в якому приймали участь роботи по історії Запорізької області. Роботи наших вихованці Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту Кубряк Тамара, Катлан Катерина (гурток «Юні етнографи», кер. Конкіна С.М.) та Кузовов Дмитро (гурток «Юні екологи», кер. Солонська О.Г.) були відібрані для участі в другому – очному етапі турніру. 24 учасники з різних куточків нашої області показали свої знання з історії та культури Запорізької області. Прозвучали доповіді на різні теми: з історії населених пунктів Запорізької області; історії шкіл, старовинних будівель та таємничих об'єктів, а також з історії бойових дій на території області й біографії незвичайних людей.

            Всі учасники турніру нагороджені дипломами, стали учасниками «Клубу юних дослідників» і були запрошені для участі в археологічних експедиціях.

Переглядів: 339 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0