Головна » 2014 » Грудень » 3 » Очний етап турніру «Олександрівські таємниці»
10:40
Очний етап турніру «Олександрівські таємниці»

          29 листопада вихованці гуртка «Юні етнографи» – Катлан К.О. та Дідоводюк О.С. (керівник гуртка Конкіна С.М.) прийняли участь у очному етапі турніру «Олександрівські таємниці».

            Обов’язковою вимогою до претендентів на перемогу було вміння оригінально та творчо мислити, фантазувати, висловлювати свої думки та розв’язувати проблемні ситуації.

            У вибірковому етапі проводився захист дослідницьких робіт, в яких прийняли участь 15 учасникыв. Теми були дуже різноманітні та цікаві: «Історія Кам'янсько-Дніпровських православних храмів», «Стародавня пам'ятка с. Балки-Гайманова могила», «Освіта Василівського району», «Топоніміка свого краю в легендах і переказах», «Історія балківської школи», «Малобілозерська гімназія «Дивосвіт», «Голодомор 32-33 років», «Колискові Михайлівщини», «Енергодарська ЕЗОШ №7», «Героями не народжуються, героями стають», «Курган «Солоха», «В.А.Чабаненко – поет, земляк», «Директор ЕЗОШ №5 Плохій Л.О.», «Видатні люди Михайлівки».

              Захист дослідницької роботи передбачав усну доповідь.

             Журі оцінювало не матеріал доповіді, і, навіть, не знання з історії Запорізького краю, а особисті якості учасників, а саме: інтелектуальний рівень, творчі здібності, фантазію, незалежність мислення.

             На основі експертної оцінки журі визначило 6 кращих учасників, що пройшли у фінальний етап. Вихованка гуртка «Юні етнографи» Дідоводюк Олена у турніри здобула звання «Почесного учасника» за свою доповідь «Енергодарська загальноосвітня школа №7».

 

Переглядів: 328 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0