Головна » 2016 » Листопад » 20 » «Олімпійське лелеченя»
15:08
«Олімпійське лелеченя»

    17 листопада 2016 року відбувся міський етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».  У заході взяли участь збірні команди навчальних закладів, складені з учнів 5-6 класів у кількості 12 осіб ( 6- дівчат, 6-хлопчиків).

Організаторами та суддями цього заходу були працівники Енергодарського Центру туризму, краєзнавства та спорту. Головний суддя змагання: Ясінська Наталія Володимирівна, головний секретар: Уракова Олена Миколаївна.

Програма заходу включала три наступні конкурси:

1.Конкурс малюнків (олімпійська тематика)

2.Комбінована естафета  - 12 етапів.

3.Рухлива гра «Артбол».

На цьому заході були присутні шановні гості: міський голова - Музика Павло Олексійович, виконувач обов’язків начальника управління освіти – Ржевська Олена Олександрівна, які привітали команди та побажали їм перемоги.

Солодкими призами нагородив всі команди навчальних закладів нашого міста головний тренер національної асоціації бодібілдингу і фітнесу України – Леонтьєв Іван Володимирович.

В запеклій боротьбі перемогу здобула команда Енергодарського багатопрофільного ліцею, яка буде презентувати наше місто спочатку на зональному, а потім на обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». Ще одна команда автоматично приймає участь на обласному етапі – це команда Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія», яка 5 років поспіль перемагає на цих змаганнях.

Енергодарський Центр туризму, краєзнавства та спорту вітає переможців та всіх учасників змагань, адміністрації навчальних закладів нашого міста, вчителів фізичної культури, працівників ЕЦДЮТ за участь у суддівстві конкурсу малюнків на олімпійську тематику.

Бажаємо всім у подальшому легких стартів та вдалих виступів. Командам Енергодарського багатопрофільного ліцею та Енергодарській багатопрофільній гімназії «Гармонія» бажаємо творчої наснаги для гідного представлення нашого міста на обласних змаганнях.

Нехай лелеченя буде прихильним до вас! 

 

Переглядів: 362 | Додав: ctks | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0