Головна » 2017 » Березень » 6 » «Олімпійське лелеченя»
10:35
«Олімпійське лелеченя»

02 березня 2017 року у великій залі ЕЗОШ№7 відбувся зональний етап Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя». У заході взяли участь 4 збірні команди навчальних закладів м.Василівка, м.Енергодар, м.Молочанськ, с.Водяне, складені з учнів 5-6 класів у кількості 12 осіб ( 6 - дівчат, 6 - хлопчиків).

Організатори цього заходу управління освіти Енергодарської міської ради і Енергодарський науково-методичний центр.

Суддями були працівники НМЦ, ЕЦТКС та ЦДЮТ. Головний суддя змагання: Ясінська Наталія Володимирівна, головний секретар: Уракова Олена Миколаївна.

На цьому заході були присутні шановні гості: заступник начальника управління освіти – Ржевська Олена Олександрівна та виконувач обов’язки директора ЕНМЦ Цемко Світлана Анатоліївна, які привітали команди та побажали їм перемоги.

Програма заходу включала п’ять наступних конкурсів:

1.Відеопрезентація.

2. Вірш (олімпійська тематика)

3.Конкурс малюнків (олімпійська тематика)

4.Комбінована естафета - 12 етапів.

5.Рухлива гра «П’ятнашки».

В запеклій боротьбі перемогу здобула команда Енергодарського багатопрофільного ліцею, яка буде презентувати наше місто на обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу «Олімпійське лелеченя».

Бажаємо всім у подальшому легких стартів та вдалих виступів.

Енергодарський центр туризму, краєзнавства та спорту висловлює подяку працівникам ЕЗОШ№7 та особисто директору Мисик Любов Георгіївні за якісну підготовку до змагання.

Нехай лелеченя буде прихильним до вас!

   

Переглядів: 108 | Додав: svetlana_chastuhina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0