Головна » 2014 » Листопад » 4 » Похід І-ї ступені складності
12:20
Похід І-ї ступені складності

          Шануймо свою історію!!! Група туристів-вихованців Енергодарського Центру туризму краєзнавства та спорту зі своїми  керівниками: Козловською Л.А., Конкіною С.М., Силіною О.І., Попротським С.М. на осінніх канікулах з 28 по 31.10 здійснила похід І-ї ступені складності. Нитка маршруту: м. К-Дніпровська – с. Водяне – с. Мічуріно – м. Енергодар.

             Найбільшим природним багатством району є унікальне поєднання ґрунтів з великим вмістом піску, м'яким кліматом та близькістю підземних вод. Це у свою чергу дає можливість вирощувати ранні овочі високої якості, які славляться по всій території України і за її межами , тому приїхавши автобусом, зранку, вихованці разом з керівниками відвідали пам'ятник «Помідору».

             У місті Кам'янка-Дніпровська туристи відвідали річний порт, з якого двома поромами налагоджене сполучення (крім зимового періоду) до міста Нікополя Дніпропетровської області. Відвідали К-Дніпровський державний історико-археологічний  музей, який функціонує з 1963 року. Сьогодні у музеї 5 залів, де у виставлених експонатах відображена історія від найдавніших часів до наших днів. Експозиція насичена археологічним матеріалом. Директор музею О.І.Котова продовжує справу розпочату засновником даного музею – І.П. Грязновим.

             На другий день вирушили у с. Водяне, яке розташоване на лівому березі Каховського водоймища за 5 км на схід від районного центру. Відстань до найближчої залізничної станції Нікополь, що знаходиться на протилежному березі водосховища. Село Водяне засноване у 1780 році. Справжнім шедевром архітектури села є місцевий храм Покрова пресвятої Богородиці.

             З села Водяне вирушили до с. Мічуріно, а звідти, втомлені та з масою яскравих вражень помандрували додому в Енергодар.

             У місті К-Дніпровська в школі №3 та у школі с. Водяне імені Героя Радянського Союзу ім. Окатенка  нам гостинно дозволили провести ночівлі в спортивному залі. Керівництво Енергодарського Центру туризму, краєзнавства та спорту висловлює керівникам навчальних закладів сердечну вдячність за гостинність.

 

 

 

 

 

Переглядів: 247 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0