Головна » 2014 » Травень » 14 » Похід І ступеню складності
16:06
Похід І ступеню складності

        З 08 по 11 травня вихованці Енегодарського центру туризму, краєзнавства та спорту, під керівництвом Конкіної С.М. та заступником керівника Попротським С.М., вирушили у похід І ступеню складності по Кам'янсько-Дніпровському району Запорізької області.

           Докладна нитка маршруту: м. Енергодар - с. Заповітне – балка Грецька – балка Дубова –м. Кам'янка-Дніпровська–м. Енергодар.

           За чотири дні вихованці пройшли 35 кілометрів. У поході ми милувались краєвидами рідного краю, та річкою Велика Белозерка. Білозе́рка – річка в межах Василівського, Великобілозерського та Кам'янсько-Дніпровського районів Запорізької області. Ліва притока Дніпра (бассейн Чорного моря). Довжина 84,8 км, площа басейну 1401 км². Долина порівняно вузька і глибока, місцями порізана ярами і балками. Річище слабозвивисте місцями пересихає. Побачили також чимало ставків, та огороджені місця для вигулу диких кабанів. Над річкою розташовані: місто Кам'янка-Дніпровська і села Мала Білозерка, Велика Білозерка та ще кілька невеликих сіл. На даній території зростає ковила волосиста, ковила Лессінга, тюльпан гранітний, зустрічаються махаон, дибка степова.

 

 

 

село Заповітне

 

 

 

 

 

з  керівником групи Конкіною С.М.

Переглядів: 493 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0