Головна » 2018 » Березень » 25 » «Птахи нашого міста»
22:57
«Птахи нашого міста»

22 березня в Енергодарському центрі туризму, краєзнавства та спорту (цього року на базі ЕБГ «Гармонія ») пройшла ігрова програма для учнів 4 класів ЗНЗ «Птахи нашого міста». Захід проводиться вже другий рік поспіль. Цього року у програмі взяли участь 8 команд: НВК №1, ЗОШ №2, ЕБГ «Гармонія», ЗОШ №4, НВК №5, НВК ЗНЗ ДНЗ №6, ЗОШ №7, НВК ДНЗ ЗНЗ №9.

Працівниками ЕЦТКС була надана практична допомога керівникам учнівських команд, було проведено консультацію щодо підготовки команди до участі у міській конкурсній програмі, надано перелік інформаційних ресурсів для підготовки до Конкурсу. Напередодні команди відвідали ЕЦТКС, де пройшло тренування  конкурсу «Пташиний лабіринт». Конкурсна програма складалася з трьох етапів: конкурс-стежина «В кожної пташки свої замашки», конкурс «Пташиний лабіринт» та конкурс корифеїв.

Після урочистого відкриття і привітання гостей, діти були готові продемонструвати свої знання та підготовку. Команди успішно впоралися зі всіма завданнями та випробуваннями. Переможцями цього року стала команда ЕБГ «Гармонія», ІІ місце – НВК ДНЗ ЗНЗ №9, ІІІ місце - ЕНВК №5. Також всі переможці та корифеї отримали пам’ятні сувеніри, які було зроблено вихованцями та керівниками гуртків «Юні охоронці природи», «Природа і творчість» Силіною О.І та Фесенко Г.А.

Вітаємо всіх з досягненнями і дякуємо за участь у заході!

 

 

Переглядів: 35 | Додав: svetlana_chastuhina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0