Головна » 2018 » Березень » 5 » Семінар-нарада директорів районних та міських центрів туризму і краєзнавства (м.Київ)
14:39
Семінар-нарада директорів районних та міських центрів туризму і краєзнавства (м.Київ)

2 березня 2018 року Ясінська Н.В., директор ЕЦТКС прийняла участь у семінар-нараді директорів районних та міських центрів туризму і краєзнавства, яке було проведено в Міністерстві освіти і науки України. В семінарі взяли участь:

  • Середницька А.Л, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОН України;
  • Самсонова Л.С., генеральний директор Директорату інклюзивної та позашкільної освіти МОН України;
  • Петрунчак К.В., начальник відділу дошкільних та позашкільних навчальних закладів управління контролю у сферах дошкільної, середньої, професійно-технічної та позашкільної освіти Державної інспекції навчальних закладів України;
  • Щеглова О.М., заступник директора департаменту економіки та фінансування МОН України;
  • Верещук І.А., доцент кафедри політології та державного управління Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова;
  • Неділько С.В., директор Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
  • Савченко Н.В., Омельченко Д.Г., Бондарчук Д.О., заступники директора Українського державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

На семінарі вирішувалися проблеми позашкільної освіти, як взагалі, так і конкретно з туристського, краєзнавчого та патріотичного напрямків. Директори міських центрів отримали вичерпні відповіді від фахівців, які керують дані питання в МОН України.

Всі учасники семінари визнали, що такі заходи доцільні, оскільки піднімалися питання, які нагальні на місцях, тобто в наших міських та районних центрах. Ми сподіваємося, що позашкільна освіта буде діяти, оскільки, саме наші педагоги створюють оптимальні умови для формування життєво-компетентної дитини. Саме в позашкільній освіті об’єднуються виховання, навчання та розвиток в єдиний процес з метою задоволення і розвитку пізнавальних інтересів, творчого потенціалу, що сприяє самовизначенню, самореалізації та соціалізації особистості.

Дякую організаторам семінару за якісну організацію та плідну роботу.

                                                                                                                                                         Ясінська Н.В., директор ЕЦТКС

    

Переглядів: 26 | Додав: svetlana_chastuhina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0