Головна » 2013 » Лютий » 25 » Спортивне свято «Сімейне свято» присвячене Дню захисника Вітчизни
18:40
Спортивне свято «Сімейне свято» присвячене Дню захисника Вітчизни

      21 лютого 2013 року в малому спортивному залі ЕЗОШ№2 м. Енергодар пройшло спортивне свято «Сімейне свято» присвячене Дню захисника Вітчизни. 
        В змаганнях прийняли участь учні - хлопчики 1-А класу ЕЗОШ№2 та їх татусі та дідусі, брати.  На свято були запрошені для привітання - матусі, бабусі, сестри та ін. 
        Вступну частину підготували вчителі 1-А класу – Ушакова Ірина Сергіївна і Юлія Олександрівна. Привітали зі святом не лише хлопчиків, а і їх татусів та дідусів. Нагадали що саме чоловіки є опорою та силою нашої Вітчизни і що своїм власним дітям треба приділяти більше уваги та часу. Свої привітання та вірши розповідали і дівчата 1-А класу.  
         У спортивній частині свята керівником гуртка «Спортивна акробатика» Горбатенко Ю.В. було проведено 7 естафет. Учасників змагань було поділено на три команди по 6 чоловік:
1 команда – «Черная молния».
2 команда – «Силачи».
3 команда – «Папочки».
        Естафети пройшли дуже емоційно під голосну підтримку уболівальників дівчат та матусь.
        Як завжди, у таких змаганнях, перемогла дружба.
        Учасники отримали за активну участь грамоти та призи (конструктори). Батьки – чоловіки від своїх дітей, зроблені власними руками, листівки та пазли. А найголовніше – це гарний настрій і позитив.

        Зі святом Вас, чоловіки!!!

Переглядів: 526 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0