Головна » 2018 » Березень » 30 » Туристські пригоди на канікулах
10:51
Туристські пригоди на канікулах

29 березня в період весняних канікул, на території Іванівського лісництва був проведений VI-й етап відкритої командної першості серед вихованців Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту (ЕЦТКС) «Кубок з туризму» - змагання «Орієнтування на місцевості». Змагання проводились в формі Рогейну.

Рогейн - вид спорту, в якому команди за допомогою карти і компаса повинні за певний контрольний час (від кількох годин до однієї доби) набрати найбільшу кількість балів за проходження за вибором контрольних пунктів (КП) з числа наявних у районі змагань і позначених на карті. В змаганнях беруть участь команди, які складаються з двох, трьох, чотирьох або п'яти учасників.

В заході брали участь гуртки ЕЦТКС не лише туристського, а й екологічного напрямів, загалом 97 дітей. Перед початком змагань організатори ще раз нагадали дітям умови змагань, розповіли про особливості орієнтування в цю пору року та роздали карти для орієнтування. Команді необхідно було знайти КП та зробити фото одного або кількох учасників команди на фоні знайденого КП.

Всі діти успішно справились з завданням та щасливі і задоволені розійшлись по домівках.

    

Переглядів: 52 | Додав: svetlana_chastuhina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0