Головна » 2014 » Грудень » 2 » Участь у захисті звітів І ст. складності в КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР
17:33
Участь у захисті звітів І ст. складності в КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР

          22-23 листопада 2014 року вихованці гуртка «Юні етнографи» (керівник Конкіна С.М.), прийняли участь у захисті звіту І ст. складності, який відбувся  в  КЗ «ЗОЦТКУМ» ЗОР.

            Похід по Запорізькій області було проведено з 08.05. по 11.05.2014р, який здійснений за маршрутом м. Енергодар – с. Заповітне – р. Білозерка – балки Дубова та Грецька – м. Кам'янка-Дніпровська.

            В перший день захисту звітів заслуховувались доповіді категорійних пішохідних походів, а на наступний  день – звіти про пішохідні ступеневі походи.

            Вразила всіх  учасників конференції цікава доповідь про похід до Хібинських тундр, де мешкає корінний народ- сіами, діти за 11 днів пройшли 224 км. Цікаві були доповіді про походи 3 ст 2 та 1 ступеня складності по Українських Карпатах, вихованці знаходились на маршруті 12- 15 днів та пройшли близько 170 км. Всі учасники походу підкорили найвищу точку України – гору Говерла (2061м.). Також прозвучали звіти про водні походи 2 категорії складності по Південному Бугу, діти за 10 днів подолали 138 км., та І категорії складності на байдарках  по річці Самара за 7 днів діти подолали 165 км., їх вразили Самарські ліси  у яких водяться бізони. Звичайно не обійшлося без велосипедних походів з Куйбишево похід 2 категорії складності тривалістю 16 днів, їх вразила  краса Кам'яних могил, відвідали 7 цілющих джерел в с.Терпіння, місто Мелітополь та Генічеськ, Арбатську стрілку з теплою водою 50 градусів за Цельсієм. Інший велосипедний похід тривав усього 6 днів, по Дніпропетровській та Донецькій області діти потрапили у Гуляй поле, відвідали музей Нестора Махна.

           Цікаво та захоплено діти гуртка «Юні етнографи» слухали доповідь про спалеологічний похід І категорії складності по Криму, який тривав 9 днів. Учасники походу  підкорили печери: Казка, Мамина, Великий Бузулук (30 метрів), Крубера (60 метрів), Дубленського (88 метрів). На фотографіях були показані таємниці підземного світу, краса столоктитів, стологмитів та стологнатів.

            В цілому 22 листопада зі своїми доповідями виступили 20 учасників конференції, які підкріпили свої виступи чудовими презентаціями.

            Після проведеного заходу  вихованці довго були у захваті від почутого, це надихнуло підкорювати нові маршрути.

 

Переглядів: 391 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0