Головна » 2016 » Квітень » 11 » «В здоровому тілі – здоровий дух!»
09:11
«В здоровому тілі – здоровий дух!»

     З давніх-давен український народ найбільшою цінністю у житті вважав здоров’я. Коли людина здорова, то вона дужа, весела, красива, сильна, витривала, смілива, тому що вона себе прекрасно почуває і може наполегливо працювати, навчатись, може робити те, що їй до душі, займатись улюбленою справою. Саме тому пропаганда здорового способу життя та корисних звичок має супроводжувати людину впродовж усього її життя.

    Уже традиційно  в Енергодарському центрі туризму, краєзнавства та спорту до Всесвітнього дня здоров’я проводиться Тиждень здорового способу життя. З 04  по 09 квітня в ЕЦТКС були проведені години спілкування «Як я дбаю про своє здоров’я», «Про шкідливі звички», «Зроби свій вибір на користь здоров’я». Берегти своє здоров’я – це означає вести здоровий і активний спосіб життя: робити зарядку, ходити в походи, займатись посильною фізичною працею, відвідувати спортивні гуртки, любити і дотримуватись чистоти, тому що чистота – запорука здоров’я. А ще виробляти в собі добрі, корисні звички, позбавлятись та уникати поганих, шкідливих.

«В здоровому тілі – здоровий дух!» - під таким гаслом о6 квітня пройшло велике спортивне свято за участю вихованців гуртків фізкультурно-спортивного напрямку. Метою свята було популяризувати фізичну культуру і спорт в дитячих колективах, сприяти розвитку спритності, швидкості, кмітливості і сили.

       

Переглядів: 195 | Додав: ctks | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0