Головна » 2016 » Квітень » 7 » Відкрита першість ЕЦТКС з рогейну
15:40
Відкрита першість ЕЦТКС з рогейну

 

Згідно плану роботи ЕЦТКС 03 квітня  на території Іванівського лісництва завідувачем організаційно-масовим відділом Авдєєвою М.В. разом з керівниками гуртків закладу було організовано та проведено відкриту першість ЕЦТКС з рогейну.  У заході прийняли участь вихованці гуртків закладу, діти міста, яких зареєстрували для участі та привели на змагання батьки. В цих змаганнях приймали участь і дорослі, місцеві жителі та гості з м. Мелітополь, м. Дніпрорудне.  

Змагання проводились в трьох вікових групах: молодша (9-11 років) – дистанція D, до 3км, 15КП;  середня (12-14 років) –дистанція С, до 10км, 30КП;   старша (14-18 років) – дистанція В, до 15км, 50 КП; дорослі старше  18 років –дистанція А, до 25 км, 80 КП.

Переможці в молодшій віковій групі команда «Едельвейс», керівник гуртка Мильнікова Н.В., в середній віковій групі команда «Меридіан», керівник гуртка Місецька О.С., в старшій віковій групі команда «Невловимі», керівник гуртка Місецька О.С., старша група 18+  - команда «Вездеходи», капітан Коновалов Іван.

Діти та дорослі отримали велике задоволення від проведеного заходу.  

 

   

Переглядів: 195 | Додав: ctks | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0