Головна » 2016 » Лютий » 29 » Відкриті заняття
16:38
Відкриті заняття

 

  Заняття — основна форма навчання у позашкільному навчальному закладі. Тому заняття в ЕЦТКС обов’язково є сучасними, методично грамотними, цікавими.

Навчально-виховний процес у позашкільних закладах відрізняється від шкільного: метою, змістом, формами, використанням нестандартних методів і прийомів роботи, атмосферою доброзичливості і можливістю самостійного вибору дитиною напрямів діяльності.

Заняття в гуртку - не тільки викладаються знання, а й розкриваються, формуються та реалізуються особистісні особливості вихованців.

Враховуючи специфіку роботи в гуртках кожен керівник вишукує, випробує власні знахідки, що відповідають його напряму роботи, його вихованцям.

Керівники гуртків фізкультурно-спортивного відділу вважають, що заняття безумовно повинно бути - цікавим, таким, що пробуджує розум та уяву, розширює світогляд. Щоб вихованці казали: «Я біжу на заняття гуртка!»

24 лютого 2016р. в залі боксу ЕНВК№5 Сарри Владимир Юрійович провів відкрите заняття гуртка «Бокс». Тема заняття: «Колове тренування по станціям» (боксерські снаряди, гантелі, набивні м’ячі, скакалка, тренажери, акробатика в ринзі).

25 лютого 2016р. у спортивному залі ЕБГ «Гармонія» Борисенко Віктор Іванович провів відкрите заняття гуртка «Легка атлетика». Тема заняття: «Вдосконалення техніки бігу на короткі дистанції».

26 лютого 2016р. у малому  спортивному залі ЕБГ «Гармонія» Шевченко Алла Василівна провела відкрите заняття гуртка «Спортивна гімнастика». Тема заняття: «Удосконалення техніки акробатичних вправ на акробатичній доріжці по програмі спортивним розрядам».

  

Переглядів: 154 | Додав: ctks | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0