Головна » 2015 » Листопад » 27 » Відлуння Афганської війни
15:39
Відлуння Афганської війни

     

          Відбулася зустріч вихованців гуртка «Історичне краєзнавство» Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту (керівник Конкіна С.М.) з воїнами – афганцями м.Енергодар, з Євгенієм Миколайовичем Косинським та Вадимом Вікторовичем Дударчуком. Вихованці гуртка планують прийняти участь у обласному заочному конкурсі пошукових робіт, напрям «забуті імена», «твої герої, Запорізький край». Всі спогади цих воїнів –афганців описати в пошуковій роботі.

           Тепла зустріч дітей  базувалась на спогадах воїнів – інтернаціоналістів, які мешкають в м.Енергодарі, яких можна бачити на вулицях нашого міста  кожного дня.

           Все далі й далі відсувається в минуле та болюча для України подія, яка коштувала їй втрати сотень і тисяч найкращих синів. Вона, «афганська» війна», поволі забувається новими поколіннями, але для тих, хто воював, і для тих, хто їх чекав з того пекла, вона  ніколи не скінчиться.

           Вже двадцять шість років минуло з того часу як вивели радянські війска з Афганістану. Десятилітня війна закінчилася, а спогади про неї досі живуть.

           В афганської війні приймали участь 230 мешканців нашого міста. На честь воїнів – інтернаціоналістів, була названа також одна з вулиць нашого міста. Афганська війна – це не тільки трагедія – це ще доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту. Афганська війна (1979-1989 рр.) назавжди залишиться в пам'яті нашого народу.

                  Ми схиляємо голову перед їх подвигом, перед мужністю та витримкою.

    

 

 

   

Переглядів: 156 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0