Головна » 2017 » Вересень » 28 » Змагання для учнів 5 класів
13:44
Змагання для учнів 5 класів

26 вересня 2017 року було проведено змагання для учнів 5 класів загальноосвітніх закладів Енергодара.

У даному заході прийняли участь команди 5-х класів всіх загальноосвітніх навчальних закладів міста загальною кількістю 63 чоловіка.

Дистанція змагання складалася з «Фріроупу» (7 етапів) та «Лабіринт-орієнтування» (естафета в заданому напрямку. Діти проявили інтерес та зацікавленість «Фріроупом» та «Лабіринт-орієнтуванням». Це види спорту для яких притаманні динамізм та видовищність. Під час змагань учні ознайомились з практичними навичками проходження етапів фріроупа та орієнтування на місцевості.

На дистанції «Фріроуп» переможці визначились за найменшою сумою часу, витраченого на проходження дистанції та штрафного часу всіх учасників команди. Команда ЕНВК № 1 посіла І місце. Команда ЕЗОШ № 7 посіла ІІ місце, команда ЕЗОШ № 4 - ІІІ місце.

В командних змаганнях на дистанції «Лабіринт-орієнтування» переможці визначились за найменшим часом, витраченим на проходження дистанції. Команда ЕЗОШ № 4 показала тут найкращій результат - 3ꞌ14ꞌꞌ, другою була команда ЕБГ «Гармонія» з часом проходження дистанції - 3ꞌ19ꞌꞌ, третьою – команда ЕНВК № 5 з часом проходження дистанції - 3ꞌ54ꞌꞌ.

В загальному заліку спортивної програми переможці визначились за найменшою сумою місць у змаганнях «Фріроуп» та «Лабіринт-орієнтування».

І місце зайняла команда ЕЗОШ № 4, ІІ – команда ЕНВК № 1; ІІІ місце - команда ЕЗОШ № 7.

Команди ЕЗОШ № 7, ЕБЛ, ЕНВК № 5 та ЕНВК «Гармонія» в загальному заліку набрали однакову кількість балів, тому згідно п 7.2 «Умов змагань» команди, які мали кращий результат на дистанції «Фріроуп» посіли більш високі місця.

    

Переглядів: 106 | Додав: svetlana_chastuhina | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0