Головна » 2018 » Квітень » 3 » Змагання зі спортивного орієнтування «Здорова молодь – здорова нація»
15:28
Змагання зі спортивного орієнтування «Здорова молодь – здорова нація»

31 березня 2018 року у м. Запоріжжя пройшли змагання зі спортивного орієнтування в залік Спартакіади серед збірних команд міст, сільських районів та об’єднаних громад під гаслом «Здорова молодь – здорова нація».

Спортивне орієнтування - вид спорту, суть якого полягає в орієнтуванні на місцевості за допомогою карти та компаса і найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів.

Змагання проходили на правобережній частині Запоріжжя, поблизу Бородинського мікрорайону в невеликому сосновому лісі на березі Дніпра.

Наше місто на цих змаганнях представляли працівники Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту (Уракова О.М., Горбатенко Ю.В., Попроцький С.М, Романов М.С., Ураков Д.С.).

Орієнтування на місцевості один з наймолодших видів спорту в нашій країні, який за останні роки завойовує все більшу популярність серед молоді. Спортивне орієнтування це стрімкий, емоційний вид кросу по незнайомій місцевості, пов'язаної з певною фізичним навантаженням, хитромудрої тактикою і численними технічними прийомами. Треба вміти швидко орієнтуватися в безперервно змінних умовах. Самостійність у прийнятті рішення в цих умовах грає першорядну роль. І, звичайно, величезне значення набуває швидкість, з якою ці рішення приймаються.

    

Переглядів: 39 | Додав: svetlana_chastuhina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0