Змагання зі спортивної гімнастики - 25 Травня 2011 - Персональный сайт

 



                                                Головна | Мій профіль | Вихід


                 
                      
                                                                   Четвер, 08.12.2016

                                            Ви увійшли як Гість      


Меню сайту
Корисна інформація
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 195
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

 
Головна » 2011 » Травень » 25 » Змагання зі спортивної гімнастики
17:17
Змагання зі спортивної гімнастики

 15 травня  о 10:00 годині в малому залі ЕЗОШ №7 проходили традиційні змагання зі спортивної гімнастики та акробатики. Вихованці дуже багато готувалися до цих змагань. Барміна Діана та Пшеницина Валерія   підготували сольний гімнастичний номер.

В змаганнях прийняли участь 52 вихованця Центру.
Головний суддя  Висоцька Алла Василівна,керівник гуртків ЦТКС
Суддя Горбатенко Юлія Василівна, методист спортивного відділу ЦТКС
Головний секретар Уракова Олена Миколаївна, завідувач спортивного відділу ЦТКС
 
 
Вихованці показали гарні результати, переможці були нагороджені грамотами ЦТКС, наприкінці змагань спортсменам були присвоєні юнацькі розряди:
ІV юнацький розряд
І місце  -Белопасов  Михайло
               Косивченко Марія
ІІ місце – Гороховський  Микита  
                 Шевченко Тетяна
ІІІ місце – Комисаренко Дмитро
                   Хаітова Анна
ІІІ юнацький розряд
Сама маленька учасниця змагань  Мамай Софія посіла І місце
І місце  -Смоляга Валерій
               Трофімчук  Наталія
               Данілевська Аделіна
ІІ місце – Белевський Ігор 
                 Колеснікова Олександра
                 Крюкова Лариса
ІІІ місце – Гороховський Олександр
                  Тарасова Яна
                  Омельченко Валерія
ІV місце – Кулага  Катерина
ІІ юнацький розряд     
І місце  -Бормаченко Анастасія
               Гордейчук  Назар
ІІ місце – Хоменко  Маргаріта
                 Брацило Данило
ІІІ місце – Пшениціна Валерія
                  Атаманюк Олександр
ІV місце – Ростова Ольга
                   Романюк Антон
І - юнацький розряд
І місце  -Барміна Діана
ІІ місце – Атаманюк Наталія та Воронкова Ємма  




 


Переглядів: 483 | Додав: ctks | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Copyright MyCorp © 2016
Календар
«  Травень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Джерело творчості
>
Архів записів
Друзі сайту
ЕНВК №5
ЕНВК №1
ЕЗОШ №2
ЕБГ"Гармонія"
ЕЗОШ №6
ЕЗОШ №4
ЕЗОШ №7
ЗОЦТКУМ
ЕНМЦ
ЕМЦСССДМ
ЕБЛ
ЦДЮТ
Корисні посилання
ЕНМЦ"
Користні посилання
Пошук
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz