Головна » 2016 » Вересень » 26 » «Знай, люби, бережи»
10:39
«Знай, люби, бережи»

       Команда Енергодарського центру туризму, краєзнавства та спорту «Позитрон» (керівник команди Ясінська Н.В.) успішно взяла участь у IХ обласному природничо-краєзнавчому зльоті-форумі учнівської молоді «Знай, люби, бережи», який   відбувся з 20 до 22 вересня 2016 року в м.Запоріжжі.

         Погодні умови (20.09.2016 року весь день йшов дощ) не стали на заваді до перемоги у енергодарських краєзнавців. Вихованці гуртка «Основи біоетики» продемонстрували командний дух, артистизм, свої творчі здібності та перемогли в конкурсах:

  • «Візитка команди» -1місце
  • Контрольний природничо-краєзнавчий маршрут (КПКМ) -1місце
  • Конкурс «Ерудити-краєзнавці» - 2місце
  • Конкурс самодіяльної пісні про рідний край - 1місце

Вихованці гуртка «Основи біоетики» вперше брали участь в обласному зльоті, але показали високий рівень знань, умінь і навичок з природничого краєзнавства. Енергодарці знову всім довели, що в ЕЦТКС працюють талановиті, самовіддані педагоги та найкращі діти, які прагнуть до знань та самовдосконалення. Команда «Позитрон» виражає велику вдячність педагогам ЕЦТКС: Закржевській С.М., Козловській Л.А., Ленінцю Г.В., Авдєєвій М.В., Місецькій О.С., Кулєпову Є.О., Ураковій О.М., які привели їх до перемоги в обласному зльоті, допомагали команді готуватися до конкурсів.

         Ми віримо в команду «Позитрон»! Так тримати, юні краєзнавці!!!

     

Переглядів: 180 | Додав: ctks | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0