Головна » 2017 » Грудень » 26 » Експедиція до Харкова
17:12
Експедиція до Харкова

Протягом 2017 року вихованці Енергодарського ЦТКС відвідали багато цікавих куточків нашої держави. А на передодні Нового року їм ще пощастило відвідати одне з найбільших міст України - Харків. Місто нас приємно вразило своєю архітектурою, великими площами, затишними скверами та парками.
В ході триденної експедиції наші вихованці відвідали Планетарій, дізналися дуже багато цікавого про тваринний світ нашої планети в Музеї природи Харківського національного університету імені Каразіна (до речі один із найстаріших музеїв Європи. Тут зібрано понад 250 тис. експонатів зі всього світу. Заснований у 1807 році).
Багато вражень залишилося після перебування в «Ландауцентрі» - місці, де навчання перетворюється на задоволення, а процес пізнання стає сенсом життя. Тут кожен знайшов щось своє: активні діти випробовували повітряну гармату і керували вітрильником, відкриваючи закони фізики, а більш посидючі — замислилися над створенням звуків, граючи на фортепіано, в якому можна «бачити музику». «ЛандауЦентр» виходить за рамки популяризації науки і навчання, він не лише залучає до експериментів, спонукає робити відкриття, викликає бажання краще вчитися, а й розвиває фантазію, формує цінності і позицію у світі. Це простір для всіх — кожен знайшов тут для себе щось своє.
А ще нам дуже сподобалося гуляти по центральній вулиці міста – Сумській. Незважаючи на сучасні вивіски магазинів і жвавий рух авто, головна вулиця Харкова, Сумська, просякнута загадковими історіями.
Ця подорож залишила приємний, незабутній слід у наших серцях, подарувала тільки яскраві враження та позитивні емоції.

              

Переглядів: 128 | Додав: svetlana_chastuhina | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0